[HD1080p] Avatar (2009) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Avatar Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Avatar türkçe dublaj izle, Avatar altyazılı izle, Avatar Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar: Zoe Saldana, Sam Worthington

Avatar  2009

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

18 Aralık 2009 Sinemada / 2s 42dk / Bilimkurgu, Macera
Yönetmen James Cameron
Senarist James Cameron
Oyuncular: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Bir hırsızlık olayında ağabeyi ölen yarı felçli Jake Sully, Pandora adındaki uzak bir gezegende misyonunun başına geçmeye karar verir. Bu yerde Na’vi adında giderek tükenmekte olan bir halk yaşamaktadır. Jake, kendilerine özgü bir lisanları, dünya görüşleri ve yaşam biçimleri olan halkın arasına karıştığında doğa ile de bütünleşir. Askeri bir şirket, söz konusu yeri ve oradaki kaynakları mercek altına almak üzere Avatar adında bir program meydana getirmiştir. Bu program insanları kısmen insan kısmen de Na’vi haline büründürerek misyon amaçlı Pandora’ya göndermektedir. Bu sisteme gönüllü dahil olan Botanist Dr Grace Augustine ve Jake Sully için başka bir yaşam var olacaktır. Sully, Pandora’ya geçtiği anda felçli bedeni değişime uğrayarak işlevsel hale gelmektedir. Bu sırada Na’vi halkından Prenses Neytiri ile karşı karşıya gelen Jake, ansızın bir farkındalık yaşar ve bir araştırma misyonu ile gönderildiği bu gezegeni, kendi dünyalısından korumaya karar verir. Üç boyutlu, son teknoloji ürünü ve ciddi anlamda yüksek bütçeli filmin yönetmeni James Cameron’e, Titanik, Yaratıklar ve Terminator filmlerinden hayranız.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Avatar Türkçe Dublaj, Avatar izle altyazılı, Avatar ne zaman çıkacak, Avatar Online, Avatar Filmini Türkçe Dublaj, Avatar Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Avatar izle, Avatar cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments