[HD1080p] Kutsal Motorlar (2013) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Kutsal Motorlar Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Kutsal Motorlar türkçe dublaj izle, Kutsal Motorlar altyazılı izle, Kutsal Motorlar Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kutsal Motorlar

Kutsal Motorlar  2013

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

2 Ağustos 2013 Sinemada / 1s 55dk / Dram, Fantastik
Yönetmen Leos Carax
Senarist Leos Carax
Oyuncular: Denis Lavant, Edith Scob, Eva Mendes
Orijinal adı Holy Motors

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Kutsal Motorlar (İngilizce: Holy Motors), fantastik dram türünde 2012 yapımı bir Fransa-Almanya filmi. Yönetmenliği ve senaristliği Leos Carax tarafından üstlenilen filmin başrollerinde Denis Lavant ve Édith Scob yer aldı.

Cesar o gün her sabah yaptığı gibi işe gitmek için elinde çantası, yaşadığı görkemli malikaneden çıkar, beyaz limuzinine doğru yürür. Çevresindeki korumalar ona eşlik ederken, şoförü Celine kendisine kapıyı açar ve yol boyunca o gün tamamlamaları gerekan randevularından konuşurlar. Cesar eline yaşlı bir kadın peruğu alıp onu düzeltmeye başlayıncaya dek her şey normal gibi görünmektedir. Peki gerçekten her şey bu kadar normal midir?
Fransız sinemacı Leos Carax'ın 13 yıl aradan sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu filmi tam bir deneysel sinema süreci. Bir hikayeden diğerine atlayan Cesar karakteri ve onun "randevu" adı altında büründüğü kılıklar, karakterler arasındaki geçişler ve tüm hikayeler boyunca farklı filmlere yapılan göndermeler seyircilerin akılını kurcalayacak boyutta.
Bu filmiyle 65. Cannes Film Festivali'nin yarışmalı bölümüne de katılan yönetmen, kadroya başrol oyuncusu Denis Lavant'ın yanı sıra Kylie Minogue, Eva Mendes, Edith Scob ve Michel Piccoli gibi isimleri de dahil etti.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Kutsal Motorlar Türkçe Dublaj, Kutsal Motorlar izle altyazılı, Kutsal Motorlar ne zaman çıkacak, Kutsal Motorlar Online, Kutsal Motorlar Filmini Türkçe Dublaj, Kutsal Motorlar Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Kutsal Motorlar izle, Kutsal Motorlar cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments