[HD1080p] Yüzündeki Sır (2015) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Yüzündeki Sır Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Yüzündeki Sır türkçe dublaj izle, Yüzündeki Sır altyazılı izle, Yüzündeki Sır Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yüzündeki Sır: Ronald Zehrfeld, Nina Hoss

Yüzündeki Sır  2015

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

10 Temmuz 2015 Sinemada / 1s 38dk / Dram
Yönetmen Christian Petzold
Senarist Christian Petzold, Harun Farocki
Oyuncular: Nina Hoss, Ronald Zehrfeld, Nina Kunzendorf
Orijinal adı Phoenix

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Nelly Lenz, 2. Dünya Savaşı sonunda esir olduğu toplama kampından nihayet kurtulmuştur. Özgürlüğüne kavuştuktan sonra da, aldığı kurşun yarası sonucu tamamen değişen yüzü için ciddi bir estetik operasyon geçirmek durumunda kalır. Nelly, her şeyin savaştan öncesi gibi olduğunu düşünmek ister; ancak bu mümkün değildir. Arkadaşları ve akrabaları onun öldüğünü düşünmektedir ve Nelly'nin kamptaki günlerde kendisini ayakta tutan en önemli şey, çıktığı zaman kocasını yeniden görebilme umududur. Neredeyse yerle bir olmuş Berlin'de kocasının izini sürerken bir yandan da onunla ilgili korkunç bir dedikodu kulağına gelir: Kocası Johnny'nin Nelly'i gönderilmesi için Nazilere ihbar etmiş olması ihtimali.
Alman sinemasının önde gelen isimlerinden Christian Petzold'un yazıp yönettiği filmin başrolünde, yönetmenin bir önceki filmi Barbara'da da başrolde yer alan Nina Hoss bulunuyor.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Yüzündeki Sır Türkçe Dublaj, Yüzündeki Sır izle altyazılı, Yüzündeki Sır ne zaman çıkacak, Yüzündeki Sır Online, Yüzündeki Sır Filmini Türkçe Dublaj, Yüzündeki Sır Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Yüzündeki Sır izle, Yüzündeki Sır cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments