[HD1080p] Arakçılar (2019) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Arakçılar Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Arakçılar türkçe dublaj izle, Arakçılar altyazılı izle, Arakçılar Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Arakçılar: Lily Franky, Sakura Andô, Antoine Moreaux, Kiki Kirin

Arakçılar  2019

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

18 Ocak 2019 Sinemada / 2s 1dk / Dram
Yönetmen Hirokazu Kore-eda
Senarist Hirokazu Kore-eda
Oyuncular: Lily Franky, Sakura Andô, Kiki Kirin
Orijinal adı Manbiki kazoku

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Arakçılar, Hirokazu Kore-eda tarafından yönetilen 2018 çıkışlı Japonya yapımı drama filmidir. İlk gösterimini 2018 Cannes Film Festivali'nin ana yarışma bölümünde gerçekleştiren ve burada Altın Palmiye ödülünü kazanan filmin başrollerinde Kirin Kiki ve Lily Franky yer almaktadır.

Film, 24 Şubat 2019 tarihinde düzenlenecek 91. Akademi Ödülleri'nin Yabancı Dilde En İyi Film Ödülü kategorisinde yarışmak üzere Japonya'nın aday adayı olarak gösterildi ve dokuz filmden oluşan kısa listeye girdikten sonra yapılan oylamada Akademi Ödüllerine aday oldu.

Osamu ve ailesi hırsızlık yaparak geçinmektedir. Yine bir gün Osamu ve oğlu bir marketten yiyecek bir şeyler çalıp eve dönerlerken küçük bir kıza rastlarlar. Kız dondurucu soğukta dışarıda kalmıştır. Aile küçük kızı evlerine almayı pek istemez fakat yaşadığı sıkıntıları öğrendiklerinde onunla ilgilenmeye karar verirler. Küçük kız kısa sürede ailenin neşesi haline gelir. Onlar hayatta kalabilmek için suç işleyerek zar zor para kazansalar da, küçük kızla birlikte mutlu bir yaşam sürerler. Fakat gizli bir sırrın ortaya çıkması ailenin ve küçük kızın hayatını tamamen değiştirir.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Arakçılar Türkçe Dublaj, Arakçılar izle altyazılı, Arakçılar ne zaman çıkacak, Arakçılar Online, Arakçılar Filmini Türkçe Dublaj, Arakçılar Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Arakçılar izle, Arakçılar cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments