[HD1080p] Sessizliğin Bakışı (2015) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Sessizliğin Bakışı Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Sessizliğin Bakışı türkçe dublaj izle, Sessizliğin Bakışı altyazılı izle, Sessizliğin Bakışı Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sessizliğin Bakışı

Sessizliğin Bakışı  2015

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

11 Eylül 2015 Sinemada / 1s 43dk / Belgesel
Yönetmen Joshua Oppenheimer (II)
Orijinal adı The Look Of Silence

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Endonezya’da yaşanan soykırımdan sağ kurtulmayı başaran bir aile, aile üyelerinden birinin ölümünden sorumlu olan adamlarla yüzleşir… Yönetmen Joshua Oppenheimer’ın 2012 tarihli 2012 belgeseli The Act of Killing, dünya çapındaki festivallerde çok ses getirmiş ve Oscar adayları arasına da girmişti. Aynı tarihi olay üzerinden ilerleyen ikinci film, bu sefer soykırım mağduru bir aileyi odak noktasına alarak, yaşanan acıları tüm çıplaklığı ile yeniden beyazperdeye taşıma amacı güdüyor. Filmin yapımcılığını ise Signe Byrge Sørensen üstleniyor.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Sessizliğin Bakışı Türkçe Dublaj, Sessizliğin Bakışı izle altyazılı, Sessizliğin Bakışı ne zaman çıkacak, Sessizliğin Bakışı Online, Sessizliğin Bakışı Filmini Türkçe Dublaj, Sessizliğin Bakışı Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Sessizliğin Bakışı izle, Sessizliğin Bakışı cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments