[HD1080p] Annem Hakkında Her Şey (2000) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Annem Hakkında Her Şey Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Annem Hakkında Her Şey türkçe dublaj izle, Annem Hakkında Her Şey altyazılı izle, Annem Hakkında Her Şey Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Annem Hakkında Her Şey: Cecilia Roth, Marisa Paredes

Annem Hakkında Her Şey  2000

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

26 Mayıs 2000 Sinemada / 1s 41dk / Dram
Yeniden vizyona giriş tarihi: 1 Eylül 2017
Yönetmen Pedro Almodóvar
Senarist Pedro Almodóvar
Oyuncular: Cecilia Roth, Marisa Paredes, Candela Peña
Orijinal adı Todo sobre mi madre

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Annem Hakkında Her Şey (İspanyolca: Todo sobre mi madre), Pedro Almodóvar tarafından yazılan ve yönetilen 1999, İspanya-Fransa ortak yapımı dram filmi. Film AIDS, eşcinsellik, travestilik, inanç ve varoluşçuluk gibi karmaşık konular ile ilgilenir.

Madrid'te yaşayan yalnız bir anne olan Manuela, henüz 17 yaşındaki oğlunun doğum gününde hayatını kaybetmesine tanık olur. Genç Esteban, başarılı bir yazar olmayı ve bir gün babasının kim olduğunu öğrenebilmeyi umarak yaşamıştır. Oğlunun günlüğünü okuduktan sonra Manuela, Barcelona'ya gidip oğlunun babasını aramaya koyulur. Bu süreç yaşayacakları aşk, dostluk ve keder dolu anlara sebep olur.
İspanyol sinemasının dahi yönetmeni Pedro Almodovar’ın uluslararası arenada da büyük yankı uyandıran, hatta Oscar kazanan yapıtı son derece hüzünlü ve de eğlenceli bir başyapıt.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Annem Hakkında Her Şey Türkçe Dublaj, Annem Hakkında Her Şey izle altyazılı, Annem Hakkında Her Şey ne zaman çıkacak, Annem Hakkında Her Şey Online, Annem Hakkında Her Şey Filmini Türkçe Dublaj, Annem Hakkında Her Şey Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Annem Hakkında Her Şey izle, Annem Hakkında Her Şey cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments