[HD1080p] Sevimli Canavarlar 3D (2002) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Sevimli Canavarlar 3D Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Sevimli Canavarlar 3D türkçe dublaj izle, Sevimli Canavarlar 3D altyazılı izle, Sevimli Canavarlar 3D Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sevimli Canavarlar 3D

Sevimli Canavarlar 3D  2002

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

19 Nisan 2002 Sinemada / 1s 32dk / Animasyon, Komedi, Aile
Yeniden vizyona giriş tarihi: 1 Mart 2002
Yönetmen Pete Docter, David Silverman, Lee Unkrich
Senarist Pete Docter, Rhett Reese
Oyuncular: John Goodman, Billy Crystal, Steve Buscemi
Orijinal adı Monsters, Inc.

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Monsters, Inc. 2001 yılı yapımı bilgisayar 3D animasyonlu film. Yaratıcıları Toy Story animasyon filminin de yaratıcı ekibidir.

'Sevimli Canavarlar', Canavarlar Dünyası isimli kendilerine ait bir dünyada yaşayan ve yaşayabilmek için insanlara ihtiyaç duyan ilginç ve sevimli canavarların dünyasının insanlarla karıştığı an ortaya çıkan trajikomik hikayeyi anlatır. Bu dünyada canavarlar yaşayabilmek için insanlara muhtaçtır çünkü insanları korkuttukları an duydukları çığlık onlar için enerji kaynağı gibidir. Bu ilginç dünyaya yanlışıkla küçük bir kız çocuğunun yolu düşünce işler çığrından çıkar. Çünkü insanlar bu tuhaf yaratıklara ters etki yapmaktadır ve dehşete kapılan canavarlar salgın bir hastalığın yayılacağını düşünüyorlardır. Bu küçük kız zannettikleri gibi onların yaşamını tehdit ediyor mudur?
'Toy Story', 'Up' ve 'Wall-E' gibi animasyon tarihinin en yaratıcı filmlerini üreten Pixar Stüdyoları bu filmlerden aşağı kalır yanı olmayan bir yapıta daha imza atıyor..


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Sevimli Canavarlar 3D Türkçe Dublaj, Sevimli Canavarlar 3D izle altyazılı, Sevimli Canavarlar 3D ne zaman çıkacak, Sevimli Canavarlar 3D Online, Sevimli Canavarlar 3D Filmini Türkçe Dublaj, Sevimli Canavarlar 3D Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Sevimli Canavarlar 3D izle, Sevimli Canavarlar 3D cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments